Çiğli'de hizmet veren bir Dünya Okuluyuz.Okul Yönetİmİ

Sayın Velimiz;

Çiğli Bil koleji olarak hedefimiz; sürekli değişen ve gelişen dünyada kendi sağlam adımlarını atabilecek, bugünü yakalayıp yarını tasarlayabilecek; düşünen, sorgulayan ve eleştiren bireyler yetiştirebilmektir.

Sahip olduğumuz yenilikçi bakış açısıyla günümüzün vazgeçilmezi olan teknoloji ile iç içe bir eğitim sistemi geliştirdik. Bizler, aydınlık bir geleceğin köklü bir geçmişe dayanması gerektiğini biliyor ve eğitim kadromuzu da buna göre oluşturuyoruz. Öğrencilerimizi; ne istediğini bilen, ayaklarının üzerine sağlam basabilen ve kendi doğru kararlarını alabilen bireyler olarak yetiştirebilmek için birçok yaratıcı proje geliştiriyoruz.

Geleceğin teminatı olarak gördüğümüz gençlerimizin, aldıkları eğitim sayesinde dünyayı şekillendirebileceğine inanıyor ve onların, gelecekle ilgili hedefleri, hayata dair ilkeleri olan bireyler olabilmeleri için çalışıyoruz. Eğitim dünyası için örnek teşkil edecek projelerimiz ile ezberci değil; araştırmaya ve uygulamaya yönelik bir eğitim sistemini benimsiyoruz.

Gençlerimiz bu ülkenin umudu ve ışığıdır. Onların, üreten ve ürettiklerini insanlığın yararı için kullanan bireyler haline gelerek okulumuzdan mezun olabilmeleri için hiç durmadan çalışmaya ve kendimizi sürekli olarak yenilemeye devam edeceğiz. Einstein’in da söylediği gibi; bir ülkenin geleceği, o ülke insanının göreceği eğitime bağlıdır. Bu yüzden de bizler için, eğitimde kaybedilecek tek bir fert yoktur.

  • Armağan KILIÇ

    BİL Koleji Çiğli Okul Kurucusu


Etkinliklerimiz


BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN!

0232 376 03 77

Bize Ulaşın

Bize çok yakınsınız

Değerli görüşleriniz ve sormak istediğiniz sorularınızı sayfamızdan mesaj atarak bizlere ulaştırabilirsiniz.


Okulumuz

  • Adres: Balatçık mah. 8795 / 4 Sokak No:26 Çiğli / İZMİR
  • Tel: 0232 376 03 77
  • e-Posta: [email protected]

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 08:30'dan 18:30'a kadar
  • Cumartesi - 08:30'dan 17:00'e kadar
  • Pazar - 08:30'dan 17:00'e kadar