BİL Koleji | Ataşehir | 'de açıldı!


Okulumuzda bilgiyi inovasyonu teknolojiyi iletişimi güvenliği sağlığı bilerek ve görerek yaşayacaksınız.

Ataşehir'de aktif olarak hizmet verecek bir dünya okuluyuz.


Okul Yönetİmİ

Sayın Veliler eğerli Yöneticiler;

24 yıllık tecrübemiz ve aydınlık bir geleceğe ulaşmamızı sağlayacak yeni nesiller yetiştirme aşkıyla Ataşehir Bil Anadolu Lisesi kampüsümüzde hizmet vermeye başlıyoruz.

Bil Okulları olarak gücümüzü 24 yıllık eğitim hayatımızda elde ettiğimiz başarılarımızdan, yetiştirdiğimiz gençlerimizden ve Atatürk'ün açtığı yolda kararlılıkla ilerleyen eğitim kadromuzdan alıyoruz.

Bizler İstanbul Aydın Üniversitesi'nin uzman akademisyenlerinin desteği ve Bil Yayıncılık, Pergel Yayıncılık ve Uzman Yayınlarinin iş birliğiyle sorgulayan, araştıran, sadece bilen değil bilgiyi kullanmayı ve yorumlamayı da becerebilen Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, aydınlık gençler yetiştirmeyi hedefliyor ve bu yolda durmaksızın ilerliyoruz.

Geleceğimizin teminatı gençlerimizi yetiştirirken temel amacımız yalnızca akademik başarıya sahip değil sosyal, üretken, yaratıcı düşünceye ve öz güvene sahip bireyler yetiştirmektir. Okulumuz; öğrencilerimizin yeteneklerini açığa çıkartacak ve geliştirecek olan sanat, spor, kültür, bilim vb her türlü faaliyeti desteklemekte ve her öğrenci için ayrı ayrı tasarlanan parmak izi kadar özel programlarla ilerlemektedir.

Yeni eğitim öğretim yılında yeni kampüsümüzde faaliyete geçecek olmanın gurur ve heyacanını yaşarken bu ailenin bir parçası olan siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimize başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

  • Şener YUKA

    BİL Okulları Ataşehir Anadolu Lisesi Kurucusu


Etkinliklerimiz


BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN!

0216 470 10 71 - 0216 470 10 21

Bize Ulaşın

Bize çok yakınsınız

Değerli görüşleriniz ve sormak istediğiniz sorularınızı sayfamızdan mesaj atarak bizlere ulaştırabilirsiniz.


Okulumuz

  • Adres: Barbaros mah. Kayacan sok. No:14 Ataşehir/İSTANBUL
  • Tel: 0216 470 10 71 - 0216 470 10 21
  • e-Posta: [email protected]

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 08:00 den 18:00 e kadar
  • Cumartesi 08:00 den 13:00 e kadar