ERASMUS+ İLE “BİL ÖĞRENCİLERİ TÜM DÜNYADA”

BİL Koleji öğrencileri, Erasmus+ kapsamında Avrupalı yaşıtları ile karşılıklı projeler geliştiriyor. Öğrencilerimiz ilgi alanları doğrultusunda fikirler üretip, öğretmenleri ile birlikte çalışarak fikirlerini projelendirmeyi, uluslararası gruplarla çalışmayı genç yaşta öğreniyorlar.

BİL KOLEJİ ERASMUS+ PROJELERİYLE DE FARK YARATIYOR!

    Erasmus+ Okullar Arası Değişim Ortaklıkları Projeleri kapsamında projeleri kabul edilen ve çalışmaları devam eden Demre BİL Koleji ve Aydın BİL Koleji, 2021 yılı ilk proje ziyaretlerini gerçekleştiriyorlar. 

 DEMRE BİL KOLEJİ YUNANİSTAN’DA!

 ECO - ECHO Healthy and Sustainable Lifestyle (Sağlıklı ve Sürdürülebilir Yaşam Tarzı) adlı Erasmus+ projesini Estonya, İspanya, Portekiz ve Yunanistan ile yürüten Demre BİL Koleji, ilk seyahatini Yunanistan’a gerçekleştiriyor.

 Ülkelerin sunumlarıyla ve tanışma etkinlikleriyle başlayan program, çeşitli sanat çalışmaları ve workshop etkinliğinde proje ekiplerinin geri dönüşüm ürünlerinden hazırladıkları eşyalarını tanıtmalarıyla devam ediyor. 

AYDIN BİL KOLEJİ İSPANYA’DA!

 Digistories of Generation Z (Dijital Hikayeler) adlı Erasmus+ projesini Romanya, İrlanda, İspanya, Bulgaristan ve İtalya ile yürüten Aydın BİL Koleji, ilk seyahatini İspanya’ya gerçekleştiriyor.

 

Proje ekiplerinin tanışma etkinlikleriyle başlayan program, çevre temalı çeşitli kültür ve sanat etkinlikleri ile devam ediyor.