Anasınıfı
İlkokul
Ortaokul
Bil Okulları Bilgi Formu

Avantajlı erken kayıt fırsatlarımızdan yararlanmak
ve okulumuz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

DUYURULAR
Önemli
12 Şubat 2022
İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması
İSTİKLAL MARŞI’NI GÜZEL OKUMA YARIŞMASIAMAÇ: Okullarımızda öğrenim gören öğrencilerimizi, Türk dilini…
BAŞARILAR

OKULİSTİK SINAVI 2. SINIFLAR TÜRKİYE 1.Sİ

Öğrencimizi Okulistik Sınavında göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederiz.
Öğrencimizi Okulistik Sınavında göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederiz.

OKULİSTİK SINAVI 2. SINIFLAR TÜRKİYE 1.Sİ

Öğrencimizi Okulistik Sınavında göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederiz.
Öğrencimizi Okulistik Sınavında göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederiz.

OKULİSTİK SINAVI 2. SINIFLAR TÜRKİYE 1.Sİ

Öğrencimizi Okulistik Sınavında göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederiz.
Öğrencimizi Okulistik Sınavında göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederiz.

OKULİSTİK SINAVI 3. SINIFLAR TÜRKİYE 1.Sİ

Öğrencimizi Okulistik Sınavında göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederiz.
Öğrencimizi Okulistik Sınavında göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederiz.

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI MENDİL KAPMACA ATAŞEHİR İLÇE ŞAMPİYONU KIZ VE ERKEK OKUL TAKIMIMIZ

Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca Kız ve Erkek takımlarımız Ataşehir ilçe şampiyonu oldular.…
Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca Kız ve Erkek takımlarımız Ataşehir ilçe şampiyonu oldular.…

TÜRKİYE SİGARAYLA SAVAŞ DERNEĞİ Resim Yarışması Türkiye 1.si

TÜRKİYE SİGARAYLA SAVAŞ DERNEĞİ Resim Yarışması Türkiye 1.si

ULUSLARARASI VEX ROBOTICS

İlkokul öğrencilerimiz İstanbul Maltepe Üniversitesi'nde düzenlenen VEX IQ Yarışmasında göstermiş olduğu…
İlkokul öğrencilerimiz İstanbul Maltepe Üniversitesi'nde düzenlenen VEX IQ Yarışmasında göstermiş olduğu…

ULUSLARARASI VEX ROBOTICS

Ortaokul öğrencilerimiz İstanbul Maltepe Üniversitesi'nde düzenlenen VEX IQ Yarışmasında göstermiş olduğu…
Ortaokul öğrencilerimiz İstanbul Maltepe Üniversitesi'nde düzenlenen VEX IQ Yarışmasında göstermiş olduğu…

ULUSLARARASI VEX ROBOTICS

İlkokul öğrencilerimiz istanbul Maltepe Üniversitesi'nde düzenlenen VEX IQ Yarışmasında robot sürüşlerde…
İlkokul öğrencilerimiz istanbul Maltepe Üniversitesi'nde düzenlenen VEX IQ Yarışmasında robot sürüşlerde…

ULUSLARARASI VEX ROBOTICS

Ortaokul öğrencilerimiz Vex Robotik Türkiye Şampiyonası Yarışmasında Enerji Ödülü kazandılar. Dolu dolu,…
Ortaokul öğrencilerimiz Vex Robotik Türkiye Şampiyonası Yarışmasında Enerji Ödülü kazandılar. Dolu dolu,…
HABER ve ETKİNLİKLER

2 Takım 2 Proje ile 2 Kategoride TÜBİTAK Başvurusu

Ortaokul öğrencilerimiz fen bilimleri öğretmenlerimiz Tuğba TURGUT, Ceren YILDIRIM, Burcu ÇOŞGUN ve…

01 Nisan 2022
İçeriğe gözat

7 Takım 7 Proje ile 3 Kategoride TEKNOFEST 2022'deyiz

Ortaokul, ilkokul öğrencilerimizin ve bilişim teknolojileri öğretmenlerimiz Eda BORUCU ve Hasan Hüseyin…

31 Mart 2022
İçeriğe gözat

KÜÇÜK ERKEKLER FUTSAL OKUL TAKIMIMIZ

Ortaokul öğrencilerimizin oluşturduğu futsal takımı ile yarışmalara katıldık. Öğrencilerimize emeklerinden…

31 Mart 2022
İçeriğe gözat
KADROMUZ

Cansu ORDU

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Hande ARAS

Dikkat Güçlendirme Öğretmeni

Hasan Hüseyin ALTUNDAL

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni

İbrahim Hakkı YALAUC

Müzik Öğretmeni

Okan YILMAZ

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Nurşah ÖZTEL

Almanca Öğretmeni

Nisa Şeyma TUFAN

İngilizce Öğretmeni

Bilge Jin ÖNEN

İngilizce Öğretmeni

Merve KAYNAR

İngilizce Öğretmeni

Zafer OLAŞ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Alpaslan YİĞİT

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Dilek YİĞİT BENLİ

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Burcu COŞGUN

Fen Bilimleri Öğretmeni

Tuğba TURGUT

Fen Bilimleri Öğretmeni

Ceren YILDIRIM

Fen Bilimleri Öğretmeni

Aydın YILDIZ

Matematik Öğretmeni

Büşra KOCA

Matematik Öğretmeni

Caner TEKTAŞ

Matematik Öğretmeni

Sedanur ÇABUK

Türkçe Öğretmeni

Süheyla GÜNDOĞDU

Türkçe Öğretmeni

Nesrin ÇALIK PELTEK

Türkçe Öğretmeni

Hümeyra UYSAL

Sınıf Öğretmeni

İfakat Neslihan İLHAN

Sınıf Öğretmeni

Eda BORUCU

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni

Mehmet Caner ERTEN

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

İlayda SÖNMEZ

İngilizce Öğretmeni

Gürkan KOYUNCU

Almanca Öğretmeni

Arif COŞKUN

İngilizce Öğretmeni

Selin DÜMDÜZ

İngilizce Öğretmeni

Büşra ŞAFAK

İngilizce Öğretmeni

Merve EMİR

Sınıf Öğretmeni

Gizem EFENDİOĞLU

Sınıf Öğretmeni

Tuğba Büşra KARAGÖZ

Sınıf Öğretmeni

Hasan Ali YUSUFOĞLU

Sınıf Öğretmeni

Turan AKÇADAĞ

Sınıf Öğretmeni

Cansu AYHAN

Sınıf Öğretmeni

Methi UCE

Sınıf Öğretmeni

Süheyla AK

Sınıf Öğretmeni

Hamdiye ÖZCAN

Sınıf Öğretmeni

Lokman GÜL

Sınıf Öğretmeni

İlke Derya SAYICI

İngilizce Öğretmeni

Zeynep GÜNEŞ

Anasınıfı Yardımcı Öğretmeni

Tuğçe BADİOĞLU

Anasınıfı Öğretmeni

Ece SOLAKCI

Anasınıfı Öğretmeni

Sevilay UZUN

Anasınıfı Öğretmeni

Emel GÜNGÖR

Anasınıfı Öğretmeni

Şenay BOZKURT

Anasınıfı Koordinatörü

Betül BABAGÜR

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Nilay ÇALIK

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Mesut KAYMAZ

Müdür Yardımcısı

Ayşegül İLBAHAR

Müdür Yardımcısı

Yalçın Gülmez

Müdür

Mehmet SEZER

Genel Müdür

ATAŞEHİR BİL KOLEJİ
ATAŞEHİR BİL KOLEJİ