Dünya İnovasyon Okulu | Orhangazi | 'de açıldı!


Okulumuzda bilgiyi inovasyonu teknolojiyi iletişimi güvenliği sağlığı bilerek ve görerek yaşayacaksınız.

Bursa Orhangazi'de hizmet verecek bir dünya okuluyuz.


Okul Yönetİmİ

Değerli Veliler,

Çocuklarımız siz anne babaların en değerli varlıkları olmakla beraber güzel ülkemizin de geleceğidirler. Çocuklarımız dünyaya gelene kadar yaşam anlayışımız ve şeklimiz farklıdır. Çocuklarımızla beraber dünyanın en büyük tadını alıp yaşam şeklimizi onlara göre şekillendiririz. Onların dünyaya gelmesiyle beraber tek gayemiz, onları hayata daha güçlü hazırlamak, onları hayatlarının her safhasında mutlu görmektir. Çocuklarınızı bu manada büyütmek, yetiştirmek okul çağına kadar sizin kontrolünüzdedir; ancak okul çağıyla beraber sizlerin kontrolü azalır, çocukların okul arkadaş ortamı, öğretmenleri, en önemlisi okulun stratejisi devreye girer. Bu açıdan çocuklarınıza seçeceğiniz eğitim-öğretim ortamı, çocuğunuzun geleceği ve mutluluğu için çok önemli bir olacaktır.

Bizler, Bil Okulları Orhangazi Kampüsümüzü; çocuklarımızı bilgi ve sosyal anlamda olmak üzere, her alanda güçlü bireyler yetiştirmek için hazırladık. Hazırladığımız bu çoklu alanlarda çocuklarımızı geleceğe; sağlıklı, gelişmeye açık, aklını ön planda tutan, donanımlı iyi bir öğretimin yanında, iyi bir eğitim de almış mutlu bireyler olarak bir üst eğitim kurumlarına hazırlıyoruz. Okulumuzun bireye saygı ve sevgi eksenli yaklaşımı bizi tercih edenleri şanslı kılmaktadır. Biz inanıyoruz ki kazanılmayacak çocuk, en üst seviyelere taşınamayacak çocuk yoktur. Tüm ekibimizi bu arzu ve coşku duygusuyla hazırladık.

Bizleri tercih etmeniz için birçok nedenimiz var. Bizleri yakından tanımanızı isteriz. Kampüsümüzü, idarecilerimizi, çalışanlarımızı yakından tanıyın. Bizi tanıdıktan sonra “Aklın Yolu BİL” sözüne hak vereceksiniz.

Bütün çocuklarımıza mutlu, başarılı bir gelecek diliyorum…

  • Ayşe UYSAL

    Orhangazi BİL Kampüs Müdürü


Duyurular

Duyurularımızı aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.

Dikkat!

BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN!

0224 573 23 24

Bize Ulaşın

Bize çok yakınsınız

Değerli görüşleriniz ve sormak istediğiniz sorularınızı sayfamızdan mesaj atarak bizlere ulaştırabilirsiniz.


Okulumuz


Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 08:00 den 18:00 e kadar
  • Cumartesi 08:00 den 13:00 e kadar