Dünya İnovasyon Okulu | Orhangazi | 'de 3. yılında!


Okulumuzda bilgiyi inovasyonu teknolojiyi iletişimi güvenliği sağlığı bilerek ve görerek yaşayacaksınız.

Bursa Orhangazi'de hizmet verecek bir dünya okuluyuz.


Okul Yönetİmİ

Değerli Veliler,

Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacıyla Orhangazi Bil Koleji açıldı.

Orhangazi Bil Koleji programı, öğrencilerimizin öğrenmeyi keşfedeceği, aktif katılım sağlayacağı eğitim ortamlarından oluşmaktadır. Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan program, STEM, Robotik / Kodlama / Yazılım, Akıl Oyunları, Dikkat Güçlendirme planları, Sanat- Spor aktiviteleri ile zenginleştirilmiştir.

Hızla gelişen ve bilginin sürekli güncellendiği dünyada ve her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı bu çağda öğrencilerimizin ve okul kültürümüzün en önemli parçası yaşam boyu öğrenme ilkesidir. Bu sayede Orhangazi Bil Koleji olarak geleceğe umutla bakan, bilimin ışığını ilke edinmiş nesiller yetiştirmek ana hedefimiz olacaktır.

  • Necmettin ŞAHİN

    Orhangazi BİL Kampüs Müdürü

ANAOKULU

İLKOKUL

Çocuklarımız siz anne babaların en değerli varlıkları olmakla beraber güzel ülkemizin de geleceğidirler.

Çocuklarımız dünyaya gelene kadar yaşam anlayışımız ve şeklimiz farklıdır. Çocuklarımızla beraber dünyanın en büyük tadını alıp yaşam şeklimizi onlara göre şekillendiririz. Onların dünyaya gelmesiyle beraber tek gayemiz onları hayata daha güçlü hazırlamak, onları hayatlarının her safhasında mutlu görmektir. Çocuklarınızı bu manada büyütmek, yetiştirmek okul çağına kadar sizin kontrolünüzdedir; ancak okul çağıyla beraber sizlerin kontrolü azalır, çocukların okul arkadaş ortamı, öğretmenleri, en önemlisi okulun stratejisi devreye girer. Bu açıdan çocuklarınıza seçeceğiniz eğitim-öğretim ortamı, çocuğunuzun geleceği ve mutluluğu için çok önemli olacaktır.

Bizler, BİL Okulları Orhangazi Kampüsümüzü; çocuklarımızı bilgi ve sosyal anlamda olmak üzere, her alanda güçlü bireyler yetiştirmek için hazırladık. Hazırladığımız bu çoklu alanlarda çocuklarımızı geleceğe: sağlıklı, gelişmeye açık, aklını ön planda tutan, donanımlı iyi bir öğretimin yanında, iyi bir eğitim de almış mutlu bireyler olarak bir üst eğitim kurumlarına hazırlıyoruz. Okulumuzun bireye saygı ve sevgi eksenli yaklaşımı bizi tercih edenleri şanslı kılmaktadır. Biz inanıyoruz ki kazanılmayacak çocuk, en üst seviyelere taşınamayacakçocuk yoktur. Tüm ekibimizi bu arzu ve coşku duygusuyla hazırladık.

Bizleri tercih etmeniz için birçok nedenimiz var. Bizleri yakından tanımanızı isteriz. Kampüsümüzü, idarecilerimizi, çalışanlarımızı yakından tanıyın. Bizi tanıdıktan sonra "Aklın Yolu BİL" sözüne hak vereceksiniz.

Bütün çocuklarımıza mutlu, başarılı bir gelecek diliyorum...

Ayşe UYSAL

Orhangazi BİL Kampüsü İlkokul Müdürü

ORTAOKUL

Bil Koleji Orhangazi Kampüsü Ortaokulu olarak, her eğitim öğretim sezonunu büyük bir heyecanla karşılıyor ve tüm yıl süresince bu heyecandan hiçbir şey yitirmeden, her gün aynı arzu ve istekle, yalnızca öğrencilerimizin iyiyi ve güzeli öğrenmesi için çalışıyor, çabalıyoruz.

Yabancı dil dersleri, akademik dersler ve sosyal beceri dersleri olmak üzere üç ana başlık altında, öğrencilerimizin, kampüsümüzün her alanından faydalanmasını sağlıyor, sosyal derslerin, akademik dersleri daha başarılı şekilde öğrenmek için nasıl kullanılabileceğini gerçeğe dökerek gösteriyoruz.

Yenilikçi ve geniş perspektiften bakabilen, inovasyonu eğitim dahil, birçok alanda kullanabilen, farklı düşüncelere açık ve pozitif yaklaşımı benimseyen, sorun değil, çözüm odaklı bireyler yetiştirmeye devam ediyoruz.

Bil Koleji Orhangazi Kampüsü olarak, Bil Okulları’nın vizyonu ve misyonundan hareketle, köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe hep birlikte yürüyoruz.

Orhangazi BİL Kampüsü Ortaokul Müdürü

FEN LİSESİ

Orhangazi Özel Bil Koleji Fen Lisesi kurulduğu yıldan itibaren disiplinli insani değerlere önem veren akademik başarısı yüksek bireyler yetiştirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Orhangazi Özel Bil Koleji Fen Lisesinde Fen Bilimlerine özel ilgi duyan öğrencilere hem akademik, sosyal hem de bireysel gelişim olanakları en etkin biçimde sunulur.

Orhangazi Özel Bil Koleji Fen Lisesi dönemin sorunlarına köklü çözümler bulan eleştirel, keşfedici sorgulayıcı, kariyer basamaklarını hızla çıkan bireyler yetiştirir.

Öz güveni yüksek, iletişimi güçlü geleceğe umutla bakan bireyler yetiştirir. yüksek öğretim kurumlarına her yönüyle hazır bireyler sunar.

Mustafa DALKIRAN

Orhangazi BİL Kampüsü Fen Lisesi MüdürüBİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN!

0224 573 23 24

Bize Ulaşın

Bize çok yakınsınız

Değerli görüşleriniz ve sormak istediğiniz sorularınızı sayfamızdan mesaj atarak bizlere ulaştırabilirsiniz.


Okulumuz


Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 08:00 den 18:00 e kadar
  • Cumartesi 08:00 den 13:00 e kadar