BİL Koleji | Adana | 'da 3. yılında!


Okulumuzda bilgiyi inovasyonu teknolojiyi iletişimi güvenliği sağlığı bilerek ve görerek yaşayacaksınız.

Adana'da aktif olarak hizmet verecek bir dünya okuluyuz.


Okul Yönetİmİ

Sayın Veliler ve hepsi birbirinden güzel mini mini yavrularımız,

Bil Koleji Anaokulu Çocuk Üniversitesi olarak çocuklarımızla birlikte büyük bir aile olmayı hedefliyoruz. Akademik başarısı yüksek, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle kendini geliştiren, özgüven sahibi öğrenciler yetiştirmek en büyük amacımız.

Çocuklarımızla birlikte oyunlar oynayarak, müzik ve ritim eşliğinde şarkılar söyleyerek çeşitli sanat aktiviteleriyle disiplinler arası aktif ve kaliteli bir öğrenme ortamı sağlıyoruz.

Bil Koleji Anaokulu Çocuk Üniversitesinde çocuklar, kampüs okullarında olduğu gibi kalabalık gruplar içerisinde kaybolmak yerine okulumuzun rahat ve güvenli aile ortamında bir birey olarak eğitim görmektedirler.

Sınıflarımızın belirlenen kontenjanları aşmaması, çocuklarımızla birebir ilgilenmemize ve özel yeteneklerini geliştirmemize olanak sağlıyacaktır.

Çocukların temel eğitimde en hızlı öğrenme ve eğitilme çağları 3-6 yaşlarıdır.Böylesine önemli bir dönemde yavrularınızı bize güvenmeniz bizlere güvenerek teslim etmeniz bizim için bir gurur kaynağıdır.

  • Atilla GAZİOĞLU

    Adana BİL ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ Kampüs Kurucusu


Etkinliklerimiz